Archiv obsahuje nabídek

Nový Digitální náramek Nike+ FuelBand z USA Iphone

Cena

4 199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 271x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2436528683  |  Nahlásit závadný obsah

Digitální náramek Nike+ FuelBand v česku zatím nejde koupit.

Velikost: S, M, L, pri objednani mi napiste o kterou mate zajem.

Mrknete na 2 videa:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TtfJAyjkkGs&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=-eAjsFl22HM&feature=player_embedded

Digitální náramek Nike+ FuelBand změří sportovce

Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand

Sportovní značka Nike představila svůj netradiční sportovní doplněk Nike+ FuelBand, který je určen každému, kdo chce být aktivnější. Díky futuristickému černému pásku na ruce můžete sledovat svou celodenní aktivitu, sport, kroky i jakýkoliv pohyb, jenž je přepočítáván na Nike Fuel. Své výsledky pak můžete sledovat na mobilu nebo v počítači. 

Při prvním pohledu vypadá černý pásek Nike+ FuelBand jako nenápadný módní doplněk. Vyráběn je ve třech velikostech od 27 do 32 gramů, má jedno tlačítko a displej složený ze 100 bílých a 20 barevných LED diod. Zapínání ukrývá USB port, kterým pásek dobíjíte a přenášíte data, ale data se přenášejí spíše bezdrátově skrze technologii Bluetooth, pomocí níž spárujete náramek s telefonem a předinstalovanou aplikací.

Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand

Hlavním úkolem náramku FuelBand je měřit aktivitu nositele. Proto má zabudované tři pohybové senzory, které detekují pohyb a jeden senzor detekující okolní osvětlení a tudíž i sílu svícení LED displeje. Ať už se jdete projít, jdete si zaběhat, tančíte, hrajete basketbal nebo jakýkoliv jiný sport, náramek zaznamenává váš pohyb a každý váš krok. Nejdříve si tak na telefonu nastavíte svůj cíl a na displeji náramku sledujete, jak daleko jste od cíle a co již máte za sebou.

Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand Digitální měřící náramek Nike+ FuelBand

Samozřejmě vše je on-line, takže si na začátku musíte vytvořit účet u Nike přinášející propojení pásku nejen s mobilem, kde přesněji s více údaji i historií vidíte, kolik spalujete a jak daleko jste od svého cíle. Propojeni jste i s webovou aplikací, díky níž se na výsledky můžete podávat pohodlněji pak i doma na velké obrazovce.

Nike nám již nějakou dobu dává možnost sportovat komfortně, ať už se jedná o krokoměr v iPodu či dodatečné aplikace, jež vám změří kalorie, vytyčí trasu a pomůžou zhubnout. Společnost ale představuje zbrusu nový způsob, jak měřit svou denní aktivitu. A říká tomu FuelBand.

Nike na to šel velmi originálně. Lidé totiž rádi soutěží, často i sami se sebou a nový náramek jim to umožní. Kromě stylového designu má integrován také LED displej, který má za úkol jediné – počítat „palivo“, které jste spálili během aktivity.

Nike+ FuelBand Nike+ FuelBand

Palivo se vypočítává z kombinace spálených kalorií a kroků, jež jste učinili během své aktivity. A je jedno, o co přesně se jedná. Můžete běhat, skákat, hrát fotbal, bušit do boxovacího pytle a celkově se vyblbnout. FuelBand vám aktivitu změří a vy si na další den nastavíte vyšší laťku. Jednoduché a nesmírně zábavné.

Zdravý životní styl založený na sportovní aktivitě se stává čím dál tím víc samozřejmostí a běžnou součástí mnoha lidí. Proto poslední dobou můžeme sledovat nárůst zařízení, které nám mohou naše aktivity zpříjemnit, změřit, zpočítat a podobně. Revoluční hračkou v této oblasti je určitě Nike Fuel Band, který měl právě dnes představovací premiéru.

Jde o digitální náramek, který je schopen měřit každodení činnosti, jakýkoli pohyb, který uděláte. Od běhu, chůze počínaje, tancem, míčovými hrami, boxem, golfem konče.

 

Za vším stojí zabudovaný tříosý akcelerometr, který právě zaznamenává tyto činnosti do Nike Fuel. Vše přehledně ukládá v přesném čase, počítá kalorie, kroky atd. Po ukončení cvičení jednoduše sesynchronizujete zařízení s Vaším telefonem, iPadem nebo počítačem. Prodej bude zahájen zatím pouze v USA, nicméně snad i my se ho po čase dočkáme.

 

-Veškeré zboží posíláme stejný, nebo druhý den po zaplacení

-Zakoupeno přímo v USA u NIKE

Posíláno z ČR

-Čím dříve zaplatíte, tím dříve odesílám.

100% garance původu a originality! 

Ten kdo koupí a nezaplatí do tří dnů nebo nekomunikuje, uděluji negativní komentář.

Nic neruším!!!

Nezapomeňte se podívat na mé ostatní aukce. Nikdy nevíte co se Vám bude líbit.

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=7750737

Nebo pokud máte zájem o kterékoliv zboží z USA neváhejte mne kontaktovat, dám na Aukro cokoliv.

svetak@email.cz

tel. ČR: 420 721630877

USA: 001 7026827263

100% KOMENTÁŘ

Přeji úspěšné nakupování.


 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2436528683 jako závadnou?
Titulek nabídky: Nový Digitální náramek Nike+ FuelBand z USA Iphone