Archiv obsahuje nabídek

Peruánský laskavec - Pevné cévy

Cena

400,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. dubna 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 24x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4791397262  |  Nahlásit závadný obsah

Tyto čajové směsi byly vytvořeny jasnovidným způsobem na základě mnohaletých znalostí a zkušeností jihoamerických šamanů a indiánů

 

Čajová směs obsahuje: Sanguinaria, achiote, caihua a další byliny příznivě ovlivňující účinnost směsi v optimálním poměru

 

Směs je vhodná pro celkovou očistu krve, cévních stěn, posílení srdeční činnosti, upravuje poměr hladiny cholesterolu, krevní tlak a pomáhá při cévních problémech dolních končetin. Zvyšuje obranyschopnost těla, zajišťuje normální funkce oběhové soustavy a kardiovaskulárního sytému.

 

Dávkování: jedna rovná lžíce směsi se zalije 700 ml až litrem vroucí vody a nechá se asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme a uchováváme nejlépe v termosce a pijeme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

 

Po využívání této dávky doporučujeme 2 týdny pauzu. Během užívání čaje doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Čajová směs není náhradou stravy ani předepsané medikace.

 

Kontraindikace: Nedoporučujeme dětem do 10-ti let, ženám v těhotenství a při plánovaném těhotenství! Možná přecitlivělost na obsahové látky!

 

Čajová směs je dávka na minimálně 25 dní.

 

Léčbu doporučujeme podpořit léčebnými meditacemi, které nabízíme na CD a DVD v naší nabídce produktů.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4791397262 jako závadnou?
Titulek nabídky: Peruánský laskavec - Pevné cévy