Archiv obsahuje nabídek

PHILIPS 55PFL7008K + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA!!!

Cena

24 999,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 10x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5658391045  |  Nahlásit závadný obsah

onlinechat
kontakt

onlinechat


banner-1
banner-2
banner-3
banner-4


PHILIPS 55PFL7008K


Skvěle vybavený 3D LED televizor Philips přináší špičkový pasivní 3D obraz s technologií Pixel Precise HD a Perfect 3D Natural Motion pro přirozenější pohyb 3D obrazu.PHILIPS 55PFL7008K
Navíc je v tenkém rámečku Ambilight Spectra XL 3. Tato patentovaná technologie opticky zvětšuje obrazovku promítáním světla ze tří stran zadní části televizoru na stěnu za televizorem. Funkce Ambilight automaticky upravuje barvy, aby odpovídaly televiznímu obrazu, čímž pro vás vytvoří skvělé osvícení pro menší únavu očí, pohodlnější sledování a zejména dojem daleko větší plochy. Díky funkci pro přizpůsobení barvy stěny, je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

Technologie Easy 3D pak zaručuje dlouhé hodiny příjemného sledování 3D díky obrazu bez blikání a omezení stínových obrazů. Používá totiž pasivní 3D zobrazení pomocí polarizovaných brýlí, kterých jsou přibaleny hned 4 kusy. Tyto 3D brýle jsou lehké a nevyžadují baterie. Díky možnosti nastavení hloubky 3D si snadno nastavíte takovou úroveň 3D efektů, která vám bude vyhovovat. Obsah ve 2D můžete převést na bezvadný obraz ve 3D. U 2D her pro dva hráče je standardně obrazovka rozdělena na dvě části. Díky 3D brýlím a vymoženosti 3D Max vám televizor umožní úžasný zážitek - můžete hrát ve dvou na celé obrazovce! Pouhým stisknutím tlačítka vám technologie 3D Max dovolí užít si společné hraní na celé obrazovce, kterou uvidíte jen vy a spoluhráč bude mít vlastní.

Technologie Pixel Precise HD vychází z oceněné technologie Pixel Plus. Kvalitu obrazu s vysokým rozlišením přenáší na další úroveň pomocí 4 miliard barev. Díky mimořádnému rozlišení přináší technologie Pixel Precise HD nejlepší kvalitu obrazu HDTV, ať už sledujete video z internetu nebo kvalitní filmy z disků Blu-ray. Perfect Motion Rate na frekvenci 700 Hz byla vyvinuta pro přesné, plynulé a přirozené zobrazení pohybu. Díky tomu vás naplno vtáhne do fantastického světa 3D, které vychutnáte ve všech scénách.

Bezdrátové připojení WiFi vám umožní televizi rychle připojit k internetu, a tím získat celý svět online obsahu. Funkce Smart TV usnadňují sledování veškerého multimediálního obsahu. Služba Net TV vám umožní půjčování filmů, sledování pomocí funkce Catch-Up TV a interakci se sociálními médii. Se službou Skype v televizoru můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z obývacího pokoje tváří v tvář. Dvoujádrový procesor zajistí vždy rychlé funkce Smart TV a poradí si s více úlohami najednou. Surfujte po internetu, sledujte televizi a volejte přes Skype zároveň!

Komfortní ovládání přinese ovladač s klávesnicí pro snadné psaní textu. Klávesnici má na spodní straně a spolu s gyroskopem přesně pozná, kterou stranu chcete zrovna používat. Při psaní tak nehrozí přepíná kanálů apod. Televizor lze také ovládat díky aplikace MyRemote přes chytré telefony či tablety. Chcete-li ovládat vše co nejsnadněji a nejpohodlněji, stačí připojit bezdrátovou klávesnici. S MyRemote lze přenést pořad z televizoru na zařízení Apple iPad a pokračovat ve sledování. Můžete přenést rovněž fotky, videa a hudbu z chytrého zařízení na velkou obrazovku. Funkce WiFi Miracast má za úkol zrcadlit displej vašich zařízení a zobrazit ho na velké obrazovce.

 

Úhlopříčka obrazovky: 55" (139 cm)
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 1920x 1080 Full HD
Typ panelu: 3D LED
Podpora 3D: pasivní
Podsvícení: LED
Zobrazovací frekvence: 700 Hz / PMR - Perfect Motion Rate

Funkce, vlastnosti a další informace
Tunery: DVB-T/C/S2
DLNA
Webový prohlížeč
WiFi
Výkon reproduktorů: 2x 12 W

Audio video vstupy a výstupy
4x HDMI
CI-slot
Komponentní vstup
Optický digitální výstup
RJ-45
SCART
Stereo Jack pro sluchátka
VGA D-SUB
3x USB

Spotřeba
Typická: 63 W
Stand-by: 0,1 W

Barva
Černá

Rozměry
š x v x h: 123,5 x 79,2 x 28 cm

Hmotnost
21 kg

 

3D brýle Philips PTA416 jsou součástí, 4 ks

 

Balení obsahuje
dálkové ovládání k přístroji 
baterie k napájení dálkového ovladače 
napájecí síťový kabelChcete vědět něco o nás a naší široké nabídce produktů??? - klikněte ZDE o MNĚ!!!

Ke všemu zboží dostanete daňový doklad, který slouží zároveň i jako záruční list - důležité info na stránce o mně !

DŮLEŽITÁ INFORMACE: TENTO PRODUKT LZE U NÁS KOUPIT NA SPLÁTKY !!!onlinechat
Aukro Widget

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5658391045 jako závadnou?
Titulek nabídky: PHILIPS 55PFL7008K + DÁREK A DOPRAVA ZDARMA!!!