Archiv obsahuje nabídek

Plastové pouzdro pro HTC Sensation + fólie na LCD

Cena

199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 15x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2414125114  |  Nahlásit závadný obsah


O nás

Nabízíme Vám smartphony, které běžně v České republice neseženete. Specializujeme se na prodej kvalitních přístrojů, které se prodávají např. USA či v Německu a Velké Británii, u nás je však z důvodu rozhodnutí výrobce v běžných obchodech neseženete. V nabídce nechybí ani praktické příslušenství pro chytré telefony - pouzdra, ochranné fólie či akumulátory s vysokou kapacitou.

Popis produktu

Pevné pouzdro je ideálním doplňkem pro uživatele, jež chtějí svůj telefon ochránit, ale současně je nebaví smartphone neustále vyndávat z běžného pouzdra.

Hardcase je vyroben přesně na míru danému telefonu, takže sedí na milimetr přesně. Všechna tlačítka a konektory jsou přístupné.

Pouzdro je vyrobeno z kalitního pevného plastu, jehož povrch byl opatřen speciální vrstvou připomínající pryž. Ta zajišťuje, že se telefon v pouzdře dobře drží a současně neklouže.

Pouzdro je k dispozici pouze v černé barvě.

K pouzdru dostaneté také ochrannou folii na displej. Je čirá, nemění podání barev a její rozměry přesně odpovídají displeji HTC Sensation.


Doprava

Přepravu zásilek zajišťuje Česká pošta. Všechny balíky či jiné zásilky jsou kvalitně zabalené, aby se předešlo poškození během transportu. Používáme rovněž speciální výplňový materiál, který zajišťuje vysoký komfort zboží při přepravě. Veškeré zásilky jsou pojištěné. V případě ztráty či poškození balíku během přepravy vám automaticky zašleme nové zboží, není nutné čekat na vyřízení reklamace u České pošty.

Platba

Za objednané zboží je možno zaplatit bankovním převodem na účet u Komerční banky či hotově při převzetí zboží (dobírka). Po předchozí dohodě si rovněž můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout a zaplatit v naší provozovně v hotovosti. Při platbě převodem prosím zadávejte číslo aukce do kolonky variabilní symbol a do poznámky vepište přezdívku z Aukra, urychlíte tak identifikaci platby a tím i odeslání zboží. Před nákupem si prosím důkladě přečtěte všechny informace uvedené zde v aukci a na stránce "O mně".

Kontakt

S libovolným dotazem nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese aukro@chytremobily.cz. Na e-maily odpovídáme zpravidla do 12 hodin. Lze rovněž využít kontaktní formulář v této internetové aukci.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2414125114 jako závadnou?
Titulek nabídky: Plastové pouzdro pro HTC Sensation + fólie na LCD