Archiv obsahuje nabídek

Podpis JEAN - PAUL BELMONDO Herec Francie

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 15. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 85x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2389297288  |  Nahlásit závadný obsah

NABIZIM PODPIS : JEAN - PAUL  BELMONDO  francouzský herec :

Syn francouzského sochaře studoval herectví na konzervatoři v Paříži. Jeho přáním sice bylo stát se boxerem, ale zajímal se také o herectví... a již během studií získal první zkušenosti s divadlem. Od roku 1956 se začal objevovat v menších filmových rolích. V této době se Jean-Paul Belmondo oženil s Elodií Constant (někdy uváděno Renée Constant), která mu porodila tři děti: Patricii, Florence a Paula. Jeho starší dcera Patricie zemřela v roce 1994 při požáru. Žádné z jeho dětí se sice nestalo hercem, avšak syn Paul se nyní objevuje v epizodních rolích.

V roce 1961 se setkává poprvé před kamerou s Romy Schneider ve filmu UNE FEMME EST UNE FEMME (Jedna žena je jedna žena), následují role s Catherine Deneuve, Alainem Delonem a dalšími tehdejšími velikány francouzského filmu. Právě v polovině 60. let se Belmondo stává hvězdou Nové vlny a také se rozvádí s manželkou Constant. Jeho dlouholetou partnerkou je herečka Ursula Andress a pak Laura Antonelli. Začíná spolupráci s režisérem Philipem de Broca. Úspěch mu přináší CARTOUCHE (1962), následuje MUŽ Z RIA a mnoho dalších podobných filmů. V jeho typických rolích je kombinována akce (využívá svých kaskadérských schopností) a humor. Velkého úspěchu dosáhl LE MAGNIFIQUE (Muž z Acapulca), který představuje typický Belmondův film. Mimo tyto role ztvárňuje i vážné postavy ve filmech jako PROFESIONÁL. Později se opět vrátil k divadlu, kde k překvapení svých fanoušků volí zejména klasické role (na scéně Roberta Hosseina např. KEAN, CYRANO DE BERGERAC).

V létě roku 2001 je svět překvapen zprávou o Belmondově mozkové příhodě na Korsice. Následujících šest dnů zůstává v kritickém stavu v pařížské nemocnici, ale na konci roku 2002 své fanoušky opět šokuje svatbou se svojí dlouholetou přítelkyní Natty a v roce 2003 narozením další dcery. Jeho nezapomenutelnost dokazuje i fakt, že v roce 1995 byl magazínem Empire zvolen mezi 100 nejvíce sexy filmových hvězd.

ZDROJ :  CSFD.cz

 Krásné barevné foto; velikost : 9 x 12,8 cm.Výrazný podpis černým fixem.Jedná se o originální podpis - žádný reprint!Perfektní stav !

Podívejte se, prosím, i na moje ostatní aukce, při koupi více položek poštovné nesčítám, platíte jen jedno, to vyšší . 

Nabízím celou řadu  sběratelských materiálů : STAR WARS, VINNETOU, ROCKY, KOMIKSY a mnoho dalších.Na případné dotazy mileráda odpovím!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2389297288 jako závadnou?
Titulek nabídky: Podpis JEAN - PAUL BELMONDO Herec Francie