Archiv obsahuje nabídek

Polarizační brýle značky Virage- TOP !

Cena

399,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 11x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2406250298  |  Nahlásit závadný obsah

Nové kvalitní polarizační brýle VIRAGE

Brýle jsou zcela nové, dovezené z USA . Veškeré zboží je originální se zárukou.

Brýle jsou certifikovány a jsou v souladu s evropskými a americkými normami. Splňují kritéria o ochraně z hlediska UVA a UVB záření - faktor 400 (dle norem norem CE -- Evropské nařízení, EN1863:1997).

Polarizační filtr brýlí odstraňuje odlesky, zvyšuje sytost a zajišťuje věrnější podání barev, odstraňuje opar a zlepšuje vykreslení. Polarizační brýle odfiltrovávají paprsky odražené od lesklých ploch - vodní hladiny, skla atd. a jsou proto velmi vhodné pro cyklistiku, veškeré vodní sporty, turistiku a pod.

Brýle mají zároveň UV filtr zaručující 100 % ochranu proti UVA i UVB záření. Brýle tak zajištují očím bezpečnou ochranu proti slunečnímu záření, vysokou úroveň ostrosti a věrnosti vidění a velmi dobré vnímání barev.

Obroučky brýlí jsou z velmi odolného karbon-nylonového materiálu.Obroučky mají flexibilní části, které umožňují ohebnost a přitom zachovávají pevnost a odolnost.

V případě zájmu o lepší foto se prosím podívejte i na mé ostatní aukce,nebo mě mě prosím kontaktujte 777944339 yzfd@seznam.cz

Pokud máte zájem o jinou barevnou variantu napište !!! Zboží skladem !!! Zboží odesíláme max do 2 dnů od přijetí platby na účet, Platíte poštovné max 1x u více předmětů !!!

Od 3ks brýlí u platby převodem na účet poštovné zdarma,U 5ks brýlí +1ks zdarma dle Vašeho výběru ve stejné cenové hladiněPrávě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2406250298 jako závadnou?
Titulek nabídky: Polarizační brýle značky Virage- TOP !