Archiv obsahuje nabídek

Pouzdro s moderním vzorem pro HTC One X

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 13. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 19x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2394007900  |  Nahlásit závadný obsah


O nás

Prodáváme smartphony, které běžně v České republice neseženete. Specializujeme se na prodej kvalitních přístrojů, které se prodávají např. USA či v Německu a Velké Británii, u nás je však z důvodu rozhodnutí výrobce v běžných obchodech neseženete. V nabídce nechybí ani praktické příslušenství pro chytré telefony - pouzdra, ochranné fólie či akumulátory s vysokou kapacitou.

Popis produktu

Prakticky nezničitelné odolné pouzdro pro HTC One X je vyrobeno z materiálu připomínající gel. Pouzdro lze různě ohýbat, takže se nezlomí. Vzhledem ke své tloušťce ochrání telefon nejen před prachem a nečistotami, ale také v případě pádů.

 

Velkou výhodou je, že telefon není nutné z pouzdra vyndávat, všechny konektory a ovládací prvky jsou totiž přístupné.

Součástí balení je také ochranná fólie na displej mobilního telefonu HTC One X.


Doprava

Přepravu zásilek zajišťuje Česká pošta. Všechny balíky či jiné zásilky jsou kvalitně zabalené, aby se předešlo poškození během transportu. Používáme rovněž speciální výplňový materiál, který zajišťuje vysoký komfort zboží při přepravě.

Platba

Za objednané zboží je možno zaplatit bankovním převodem na účet u Komerční banky či hotově při převzetí zboží (dobírka). Po předchozí dohodě si rovněž můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout a zaplatit v naší provozovně v hotovosti. Při platbě převodem prosím zadávejte číslo aukce do kolonky variabilní symbol a do poznámky vepište přezdívku z Aukra (pouze tu), urychlíte tak identifikaci platby a tím i odeslání zboží. Před koupí se prosím seznamte se všemi informace uvedenými zde v aukci a na stránce "O mně".

Kontakt

S libovolným dotazem nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese aukro@chytremobily.cz. Na e-maily odpovídáme zpravidla do 24 hodin. Lze rovněž využít kontaktní formulář v této internetové aukci.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2394007900 jako závadnou?
Titulek nabídky: Pouzdro s moderním vzorem pro HTC One X