Archiv obsahuje nabídek

!! Přírodní Diamant ČGL Cert. 0.86ct !! 946USD !!!

Cena

6 211,00 Kč (PRODÁNO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 08. ledna 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 289x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 3662811813  |  Nahlásit závadný obsah

Pravý (přírodní) diamant.

 

 

 


 

Nízká vyvolávací cena, jedinečná šance vlastnit velký (pravý) diamant. ČGL - certifikát!!!


Hodnota diamantu +- 950/1000 USD.


Zajímavé a stabilní uložení peněz.

 


Investice, nebo využití do šperku. Při prodeji dále profit. Cena diamantů stále roste.

 

Platba předem, osobní vyzvednutí.

 


 

 

0.86 ct

I3

I+

kulatý briliant

 


Diamant – pravý diamant je ten, který vytvořila příroda bez účasti člověka. Je to nejtvrdší materiál na Zemi. Podle Mohsovy stupnice má tvrdost 10. Existují i uměle vyrobené diamanty, ale ty doposud nikdy nedosáhly tvrdosti přírodních. Ostatní optické a fyzikální vlastnosti jsou téměř shodné. Pro laika jsou syntetické diamanty od těch pravých k nerozeznání.

 

Briliant – je diamant broušený do kulatého, oválného či jiného tvaru briliantovým brusem. Briliantový brus je nejčastěji používaný typ výbrusu diamantů.

 

Na rozdíl od zlata je indexů navázaných na cenu diamantů či společností zabývajících se jejich tvorbou poskrovnu. "Jedinými významnějšími indexy jsou ty od společností IDEX a jejího konkurenta firmy Rapaport.

 

 


 

Cenový nárůst diamantů se pohybuje okolo sedmi, deseti procent v historickém vývoji, ale v současné době roste ještě výrazněji. Spořicí účty proti tomu vykazují plusový úrok v rozmezí 2,5 – 3,5 % a například cenné papíry nevykazují trvalou jistotu, mají svá rizika, jak se můžeme dnes přesvědčit. Nemovitosti na investici potřebují trvalou péči, a pokud v ní bydlíte, nelze použít peníze okamžitě v případě potřeby bez útrap se stěhováním. Kromě malých nároků na úschovu a péči má diamant má jednu výhodu, je hodnotou směnitelnou ihned v případě nutné potřeby a jeho likvidita trvá asi jeden až dva týdny. Z tohoto pohledu lze diamant použít třeba jako dar svému potomkovi, jako formu zajištění a investice do budoucna.


Diamant vždy kupujte samostatně, volný, neusazený ve šperku, tím spíš, že jej chcete použít jako hodnotný dar. Jeho cena je v každém případě příznivější a máte jistotu, že koupený kámen je ten, který platíte (ve šperku může být náhražka prakticky nerozeznatelná, volně se však pozná podle odlišné hmotnosti). Usadit do šperku jej nechte až následně. Cena za zlatý obal (prstýnek, přívěsek, náramek) bývá zlomkem skutečné ceny kamene.

 

 

http://www.idexonline.com/DRB.asp

 


 

 

 

 

 

VŠECHNY DIAMANTOVÉ AUKCE ZDE!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3662811813 jako závadnou?
Titulek nabídky: !! Přírodní Diamant ČGL Cert. 0.86ct !! 946USD !!!