Archiv obsahuje nabídek

== PŘÍRUČKA PRO AUTOMECHANIKA - nová ==

Cena

689,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 13. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2218911219  |  Nahlásit závadný obsah

Rolf Gscheidle a kolektiv:

Příručka pro automechanika
3. nejnovější vydání

►►AKČNÍ CENA: 689,- vč. 10%DPH ◄◄

vázaná B5 ( 185 x 245 x 40) rozsah 688 stran, 1753 barevných obrázků a tabulek, ISBN 978-80-86706-17-7, český překlad z německého originálu Fachkunde Kraftfahrzeugtechnik (28.vyd.), vydal Europa sobotáles cz 2007, koncepce a grafická úprava Verlag Europa-Lehrmittel, běžná cena 819,-Kč

!!! ušetříte 130,- Kč !!!

Český překlad již 28. německého vydání přináší souhrn všech potřebných informací pro automechaniky, autoelektrikáře, autoklempíře i pracovníky dalších profesí působících v oblasti autoopravárenství i ve výrobě automobilů. Jsou zde shrnuty základní údaje počínaje výrobními postupy, materiály, stroji a přístroji používanými v autoprovozech a servisních dílnách, pohonnými hmotami a pomocnými látkami až po základy elektroniky, informatiky a ochrany životního prostředí v autoopravnách. Největší pozornost je věnována motoru, přenosu energie, podvozku, karoserii a elektrickým zařízením motorových vozidel. V samostatných kapitolách je zpracována problematika jednostopých a užitkových vozidel. Text vhodně doplňuje velké množství barevných ilustrací, grafů a tabulek. Oproti 1. a 2. českému vydání, která vyšla v nakladatelství Sobotáles v r. 2001, resp. 2002 je 3. české vydání cca o 50 stran rozšířeno. Kromě řady aktualizací byla nově zařazena řada zcela nových informací zejména z oblasti využití elektroniky v moderních automobilech, recyklace a ochrany životního prostředí v autoopravárenství. Jedná se zejména o pasáže o péči a údržbě systémů vozidla, motorech FSI a EOBD, převodovce se dvěma spojkami, elektronických brzdách, pneumatických kontrolních systémech, např. o adaptivních tempomatech, parkovacích asistentech či navigaci. Doplněny a aktualizovány jsou však i další části knihy, tak aby odpovídaly novým rámcovým plánům výuky pro UO automechnik v Německu, které se do značné míry shodují s připravovanými rámcovými učebními plány tohoto oboru u nás.

Kniha je určena především studujícím středních škol, automechanikům v autoprovozech, mistrům, technikům i početné obci domácích kutilů.

! Nové zboží = záruka + daňový doklad !

Věnujte prosím pozornost ostatním mým aukcím - ušetříte na poštovném !

Více předmětů posílám za jedno poštovné dle velikosti zásilky - čtěte
.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2218911219 jako závadnou?
Titulek nabídky: == PŘÍRUČKA PRO AUTOMECHANIKA - nová ==