Archiv obsahuje nabídek

PRODÁM HISTORICKOU TŘÍKOLKU BPH 511 - bojler,robox

Cena

18 100,00 Kč (PRODÁNO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 720x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5658788278  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám legendární tříkolku označení BPH 511, tvz. Bojler nebo robox, jedná se o nálezový stav, velice dobrý základ pro renovaci! Vše original motor Manet 100S ( lze protočit, řadí ), original štítek, original tažné zařízení atd. Přídám tři pneu v dobrém stavu, a několik cenných rad pro renovování. Sám jsem jeden renovoval:o) Více foto pošlu na vyřádání, nejdou mi nahrát :o( Pro případné dotazy mne neváhejte kontaktovat na telefon 604301891. Prodávám z důvodu nedostatku místa. Jsem ochoten ho směnit za doklady na zetor 25A plus doplatek z mé strany:o) Jedná se o více jak 50 let starou věc, proto prodávám bez záruky. Prosím nekažte aukci ostatním a přihazujte pouze Ti, kteří mají opravdu zájem. Odvoz do 5ti dnů od zkončení aukce. Prohlédnutí během aukce samozřejmostí. Děkuji věm

Doplněno 2015-09-16 09:49
Pro časté dotazy:

tříkolka je komletní. Nic důležitého nechybí! Nemá dle mého original sedlo - mělo by tám být sedlo z pionýra ( pařízka ) Jawa 555, motor nemá výfuk, nádrž je ze Starionu 22.
O těchto tříkolkách se toho moc nedochovalo. Z Kovopodniku Cheb kde se tyto vozítka vyráběli se žádné dokumenty nedochovali, takže dnes tvrdit co je origo či neorigo je těžké. Svým způsobem bylo každé vozíko original, protože se upravovalo pro daný provoz ( pošty, rozvozy svačin ve fabrikách, na letištích pro svoz kufrů atd.. )

Tyto informace dávám v dobré víře, nepotřebuji si cokoli vymýšlet a renovací svého vozítka jsem strávil více jak rok a půl schánění informací dobových fotek atd... Případně si o více fotek napište.... :o)

prima den

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5658788278 jako závadnou?
Titulek nabídky: PRODÁM HISTORICKOU TŘÍKOLKU BPH 511 - bojler,robox