Archiv obsahuje nabídek

PS2 THE SIMS 2 Nová

Cena

269,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 15. května 2013
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 3005840922  |  Nahlásit závadný obsah

Ps2 hra The Sims 2 – simulátor života. Tak lze dvěmaslovy charakterizovat pc hru The Sims 2, která změnila na přelomutisíciletí pohled na počítačové hraní a brzy se stala PC hrou číslo1 všech dob. V další generaci hry The Sims, v pokračování The Sims 2,poprvé ovládáte vaše Simíky po celou dobu jejich života. Díkyprůlomovému přidání genetiky do hry předávají nyní vaši Simíci svouDNA dalším generacím a poskytují vám pořádný herní zážitek. Každédůležité životní rozhodnutí, které uděláte, má odpovídající dopadna život vašeho Simíka. Vše záleží jen na vás – provázíte Simíkyjejich životem z kolébky až do hrobu, naplňujete jejich sny – prostě siSims 2 užíváte na maximum.

Hlavní rysy ps2 hry The Sims 2:

  • proveďte své Simíky celým jejich životem a určete, jak se budou časem vyvíjet při přechodu z jedné životní etapy do druhé.
  • Simíci v ps2 hře The Sims 2 mají DNA a dědičné fyzické vlastnosti a osobnostní rysy. Svým předkům se nejen podobají, ale také se podobně chovají. Proveďte své Simíky dětstvím a dospíváním, až z nich vyrostou dospěláci. Starejte se o nekonečné množství generací a rozvětvujte jejich rodokmen.
  • vaši Simíci budou mít v životě několik cílů, např. slávu, štěstí, rodina, vzdělání nebo láska. Budou úspěšní nebo ne? Budou boháči nebo žebráci? Blázni nebo géniové? Dejte jim, co chtějí, a oni budou mít dlouhý a úspěšný život. Nebo vyplňte jejich nejhrůznější představy a zničíte jim celý život.
  • zatkne vašeho Simíka policie? Propracují se vaši Simíci k bohatství, svatbě nebo prostě jen „zdědí“ štěstí, které měli rodiče? V ps2 hře The Sims 2 se vaši Simíci dostanou do extrémních situací, které si budou pamatovat celý život.
  • ps2 hra The Sims 2 vám otevírá nekonečné kreativní možnosti. Vyrobte si svůj vlastní Sim film díky nové možnosti tvoření filmů. Vyberte herce, prostředí, postavte se za kameru a natočte vlastní video Simíků v akci. Přibližte se s kamerou tak blízko, že uvidíte každičký detail jejich běžného života. Vytvořte si ve hře vlastního Simíka za použití obrovského množství různých úprav tváře, účesů i oblečení.
  • získejte přístup k hernímu obsahu, který vytvořili sami hráči a získejte tak nekonečné množství inspirace pro své nápady. Vytvořte si v ps2 hře The Sims 2 domov vašich snů a navrhněte nové domy i jejich vybavení v celém okolí.

Dodání cca 1-19 dnu od zaplaceníPODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.czPrávě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3005840922 jako závadnou?
Titulek nabídky: PS2 THE SIMS 2 Nová