Archiv obsahuje nabídek

Regenerační čaj 150g, regenerace, nádory, ozářky

Cena

150,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27. dubna 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4615075540  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízím 150 gramové balení čajové bylinné směsi vhodné pro regeneraci organismu, ať už se jedná o stavy po úrazech, operacích, chemoterapii, radioterapii nebo jiném těžkém onemocnění. Směs je možné použít i jako prevenci onkologických onemocnění nebo k očistě a regeneraci organismu při jiném, těžším onemocnění nebo k posílení organismu při únavě vlivem pokročilého věku.

Složení směsi: eleuterokok ostnitý, kondurango, rudé lapacho, kotvičník zemní, ostropestřec mariánský.

Příprava: 2 lžičky směsi dáme do malého hrnce, zalijeme 3-4 dl studené či vařící vody, přivedeme k varu, pak 5-10 minut povaříme, vařič vypneme, přikryjeme a necháme 15 minut vylouhovat. Po této době odkryjeme a když je odvar už jen vlažný, intenzívně promícháme, scedíme a podáváme.

Doporučuji tento, poněkud komplikovaný postup přípravy, dodržovat. Směs musíme povařit, protože se jedná o kořeny, kůry, hrubé stonky a plody rostlin, které k vylouhování účinných látek potřebují více času a intenzivní promíchání už jen vlažného odvaru je nutné pro správné vylouhování konduranga, u kterého se jeho účinná látka v horké vodě sráží a zůstala by nám s sítku se zbytky rostlin.

Odvar pijeme 1-3 denně.

ZDE jsou další čaje z mé široké nabídky, zasílané, samozřejmě, v rámci jednoho poštovného.

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním
čaje od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře těch,kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je ZDE a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.

Čaj zasílám v ZIP sáčku a plastové obálce v drtivé většině případů ještě v den připsání vaší platby na účet, nejpozději den následující, poštovné činí pouze 45 Kč.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den, proto mrkněte i na ostatní mé produkty ZDE, zasílané v rámci jednoho poštovného, při nákupu nad 400 Kč dokonce ZDARMA.

Pro zaplacení, pokud možno, využijte platbu PayU, ale samozřejmě můžete zaplatit i převodem a to na účet č. 240398265/0300.

Bylinky - dar přírody našemu zdraví, levně, rychle, diskrétně, až k vám domů.


Eleuterokok ostnitý - kořen asijského keře, známější pod názvem čertův kořen nebo sibiřský žen-šen,to protože se svými účinky žen-šenu prakticky vyrovná, některými ho dokonce převyšuje. Jako adaptogen posiluje imunitu, snižuje hladinu cholesterolu a krevního cukru, prokrvuje organismus, pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu, má protizánětlivé a afrodiziakální účinky, chrání při léčbě onkologických onemocnění, navrací vitalitu, upravuje spánek,.........

Kondurango - kůra jihoamerického keře, která má kancerostatické (zpomaluje nebo zastavuje růst rakovinných buněk), antioxidační, regenerační a antiseptické účinky, zpomaluje stárnutí buněk a nachází uplatnění při léčbě rakoviny, infekcí všeho druhu a rekonvalescenci.

Kotvičník zemní - známá bylinka, která mimo nárůstu hladiny testosteronu a estrogenu taktéž výrazně přispívá k prevenci kardiovaskulárních chorob (tím, že brání shlukování krevních destiček a tím pádem tvorbě trombů, tedy i vzniku infarktů myokardu a cévních mozkových příhod), snižuje hladinu cholesterolu a podporuje celkovou regeneraci organismu a podporuje hojení.


Lapacho - kůra jihoamerického stromu s protirakovinnými účinky, která obsahuje mnoho velmi cenných látek, zlepšujících metabolismus a obranyschopnost organismu, zabraňujících vytváření otoků a usazenin v krevním oběhu. Dále normalizuje a posiluje činnost jater, ledvin a sleziny, podporuje normalizaci hladiny krevního cukru, detoxikuje organismus, zklidňuje nervový systém, zmírňuje bolest, posiluje činnost pohlavních orgánů a má řadu dalších pozitivních účinků pro naše tělo.

Ostropestřec mariánský - již po staletí používaný bodlák, jehož plody nesmírně blahodárně působí na játra. Používáme ho k ochraně jater před nezdravými látkami, jako jsou alkohol, nezdravé tuky, Ečka v potravinách, negativní dopady spousty léků, při žloutenkách, jaterních zánětech a cirhóze jater, špatném trávení, žlučníkových kamenech, otravách, při dlouhodobém užívání léků, jako prevence rakoviny i kompenzace onkologické léčby (ozářky i chemoterapie), při cukrovce, rekonvalescenci, detoxikaci organismu, ..............

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4615075540 jako závadnou?
Titulek nabídky: Regenerační čaj 150g, regenerace, nádory, ozářky