Archiv obsahuje nabídek

ŘEPÍKOVÝ DĚTSKÝ SIRUP S FRUKTOZOU 300g

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01. září 2014
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 4192708641  |  Nahlásit závadný obsah

ŘEPÍKOVÝ DĚTSKÝ SIRUP S FRUKTOZOU 300 g.

Výrobce TOPVET.

SAFARI TOPVET - Řepíkový dětský sirup s fruktozou - Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria L.)

je podpůrný přípravek, který pomáhá v těle tlumit celkové i lokální zánětlivé reakce. Podporuje tvorbu a vylučování žaludečních šťáv. Má příznivý účinek na metabolické procesy v zažívacím ústrojí. Obsahuje velké množství tříslovin, flavonoidů a hořčin, také kyselinu křemičitou, silice a vitamín C. Pozitivně ovlivňuje činnost žlučníku, jater a ledvin.

Doporučené dávkování: děti do 3 let 2 – 3 x denně 5 ml (čajová lžíce) sirupu, děti nad 3 roky 2 – 3 x denně 5 - 10 ml (1 – 2 čajové lžíce), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Možné použít po lžičkách nebo pro přípravu studených i teplých nápojů (ne horkých!). Fruktózové sirupy jsou vhodné i pro diabetiky. Doporučujeme podání po jídle. Nedoporučuje se překračovat doporučené dávkování, překročení však nezpůsobuje zdravotní riziko.

Složení: Fruktóza, pitná voda, řepík lékařský bylinný výtažek, bylinný výtažek z ibišku súdánského, kyselina askorbová (vit. C.), kyselina citrónová, kyselina jablečná, sorban draselný.

100ml sirupu obsahuje: sacharidy 42g z toho cukry:42g , tuky 0g, bílkoviny 0g, vitamin C 90mg = 150% DDD (60 mg doporučená denní dávka), extrakt z řepíku 2,88 g, extrakt z ibišku 0,40 g.

Energetická hodnota: 100g sirupu obsahuje 154kcal (653kJ)

Skladování: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Chránit před mrazem! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do jednoho roku. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravky Topvet nejsou testovány na zvířatech. Případná usazenina není na závadu kvality. Před použitím protřepat.

V případě zájmu mohu tento sirup vystavit i v balení 120 g.

POZOR, DŮLEŽITÉ !!!
ČTĚTE, PROSÍM, STRÁNKU O MNĚ...... NAJDETE TAM INFORMACE O DALŠÍCH AKCÍCH, DÁRCÍCH ZDARMA ATD.......PROSTĚ UŽITEČNÉ INFORMACE A AKTUALITY, KTERÉ NEMOHU VEPISOVAT DO KAŽDÉ AUKCE.

Doplněno 2012-06-03 11:15
POZOR, POZOR, JEDINEČNÁ AKCE !!!

Všechny objednávky nad 300,-Kč v měsíci červnu 2012 budou slosovány a jeden šťastlivec získá úžasnou Keramickou pánev WOK z exlusivní řady BIOPAN® v hodnotě 1290,-Kč.

A pozor, nezapomeňte, že při objednávce výrobků značky DEDRA nad 500,-Kč můžete mít poštovné zdarma a navíc můžete získat hezké dárky za objednávky výrobků značky DEDRA nad 650,-Kč nebo nad 1000,-Kč (více info najdete na mé stránce "O mně").

BIOPAN®
ZDRAVÁ A EKOLOGICKÁ PÁNEV S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM NEJMODERNĚJŠÍ ZPŮSOB VAŘENÍ

BIOPAN® wok pánev, s výlevkou, která usnadní vylévání tekutin. Včetně dvou odnímatelných držadel a jednéprodloužené rukojeti. Díky dvěma držadlům z wok pánve snadno vytvoříte hrnec.
Průměr: 28 cm
výška: 8,5 cm
objem: 3,5 l

Proč vyměnit Vaši stávající pánev s nepřilnavým povrchem za keramickou pánev BIOPAN®?

Keramický povrch pánve BIOPAN® NEOBSAHUJE žádné PTFE a PFOA (toxické materiály), na rozdíl od běžných pánví s nepřilnavým povrchem ze supermarketu!

Keramický povrch pánve při zahřátí NEVYTVÁŘÍ žádné (!) škodlivé toxické výpary (narozdíl od pánví s povrchem PTFE a PFOA, které jsou vysoce toxické pro drobná domácí zvířata, jako jsou papoušci a ostatní ptactvo a v případě výparů z PTFE nebo PFOA může dojít i k jejich uhynutí (!) Na tutu skutečnost se můžete informovat i u veterináře, zabývajícího se exotickým ptactvem.).

Ergonomická odnímatelná rukojeť (po sejmutí rukojeti nebo držadla pánev můžete použít i k pečení a zapékání v troubě).

Silnostěnné provedení zajistí, že se pánev „nezkroutí“ nebo nezdeformuje její dno (v porovnání s plechovými tenkostěnnými keramickými pánvemi, které jsou sice levnější, ale po delším používání může dojít k jejich deformaci teplem). Takto deformované pánve špatně smaží.
Tloušťka stěn je 2,5 mm (v ostatních supermarketech je pouze 1 mm). Vysoce trvanlivý povrch, který se neodlupuje (ve srovnání s nekeramickým nepřilnavým povrchem PTFE a PFOA). Pánev je odolná proti poškrábání. Smaží dokřupava (keramický povrch má prokazatelně pozitivní vliv na kvalitu připravovaných pokrmů).

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 4192708641 jako závadnou?
Titulek nabídky: ŘEPÍKOVÝ DĚTSKÝ SIRUP S FRUKTOZOU 300g