Archiv obsahuje nabídek

Samsung adaptér HDTV EPL-3FHUBE pro Galaxy SIII S4

Cena

250,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5664800741  |  Nahlásit závadný obsah

Samsung adaptér HDTV EPL-3FHUBE

 

Převodník MHL -> HDMI pro Samsung Galaxy S III/S4/Note 2 (11pin).

Rozměry: 200 x 21 x 11 mm
Barva: černá
Hmotnost: 17 g

Rozměry balení: 67 x 142 x 18 mm

Kompatibilita:
Samsung Galaxy S III (i9300)

Samsung Galaxy S IV (i9505)

Samsung Galaxy Note 2 (N7100)


 Adaptér MHL pro připojení telefonu Samsung Galaxy S III (i9300) / Samsung Galaxy Note 2 (N7100) ke vstupu HDMI v televizi s vysokým rozlišením (HDTV) s možností současného nabíjení telefonu.

MHL = Mobile High-definition Link
HDMI= High Definition Mulitmedia Interface

MHL je kombinace technologií microUSB a HDMI v jediném portu. Díky technologii MHL můžete připojit kompatibilní telefon k HDTV a sledovat tak na velké obrazovce filmy, hrát hry, prohlížet internet a zároveň přes tentýž port nabíjet baterii telefonu. Pro plnou podporu funkcí rozhraní MHL musí jak telefon, tak televize podporovat funkci MHL. V případě telefonu Samsung Galaxy S III (i9300) / Samsung Galaxy Note 2 (N7100) je nutné pro připojení k HDTV použít tento speciální adaptér, který propojí kabel HDMI a nabíječku microUSB. Jakmile je kompatibilní telefon propojen s HDTV a k adaptéru je připojena nabíječka, objeví se obsah obrazovky telefonu na obrazovce televize.

***

Standard MHL byl přijat v roce 2008 - za jeho vznikem stojí konsorcium firem Nokia, Samsung, Toshiba, Sony a Silicon Image. Konektivita MHL je integrována do konektoru micro USB - interní čip kompatibilního telefonu rozpozná podle impedance, zda je připojeno zařízení USB nebo MHL, a automaticky přepne výstup telefonu buď do režimu USB data / nabíjení nebo MHL Audio / Video / nabíjení. Přes speciální kabel micro USB -> HDMI lze přenášet video a audio na stávající displeje se vstupem HDMI. Taková televize však nebude napájet adaptér ani přímo nabíjet telefon - musíte buď mezi TV a Galaxy S III připojit nabíječku telefonu (adaptér má vstup pro nabíječku s konektorem micro USB) nebo počkat, až se objeví na trhu televize s připojením MHL (pravděpdobně koncem roku 2011). Jakmile propojíte MHL telefon s MHL televizí, můžete ovládat jak televizi, tak mediální rozhraní připojeného MHL telefonu pomocí dálkového ovládání kompatibilního se standardem HDMI-CEC.

Stránky výrobce:

http://www.samsung.cz

 

 

Adaptér jsem dostal k telefonu, ale nemám pro něj využití.

Prodávám sice jako použitý, ale je jak nový, bez jakýchkoliv známek použití včetně původní krabičky, a stručného návodu (EN)

 

Původní cena 720,- kč

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5664800741 jako závadnou?
Titulek nabídky: Samsung adaptér HDTV EPL-3FHUBE pro Galaxy SIII S4