Archiv obsahuje nabídek

STÍNY AVON LIMIT. ED. SMOKE A MIRRORS-SUPER CENA!

Cena

119,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 18x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399737206  |  Nahlásit závadný obsah

PODÍVEJTE SE I DO MÉHO SUPER SHOPU VŠE ZA JEDINEČNÉ CENY

KLIKNI - HONZIKFIKSHOP !!!

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

( DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – Pokud není podklad aukce růžovofialový přejděte na jiný internetový prohlížeč – aukce se Vám nezobrazuje správně, v bílém textu, který nevidíte – jsou důležité informace o výrobku !!! )

 

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám nesporně jedny z nejlepších, nejkrásnějších a nejkvalitnějších stínů od Avonu - OČNÍ STÍNY QUATRO - limitovaný nový odstín Smoke and Mirrors viz. 1.obr. níže. Stíny mají pokaždé 4 vyladěné barvičky, které do sebe skvěle zapadají a kouzelně vytvoří nadhernou sladěnost na Vašich očích. Tento odstín patří do limitované edice, která je novinkou roku 2012. Stíny jsou nové nepoužité, se zrcátkem a aplikátorem. Za báječnou a nyní opravdu speciální cenu !!! Máme na výběr témeř všechny odstíny - pouze do vyprodání zásob !!! NEVÁHEJTE A NAKUPUJTE ZA BOMBA CENU!!!!

Nové stíny Quatro od Avonu dodávají očím dlouhotrvající a sytou barvu díky složení bohatšímu na barevné pigmenty. Sytost barvy je důležitá pro dokonalý vzhled make-upu, což stíny s lehkým krémovým složením poskytují. Nové praktické balení přináší vypouklý tvar stínů pro rychlejší použití, větší, lepší štěteček a větší zrcátko.

Oční stíny Quatro - barevně sladěné čtyři oční stíny, s kterými můžete vykouzlit podmanivý, rozzářený i jemný pohled očí. Jemné, práškové oční stíny s aplikátorem a zrcátkem, se stanou nezbytnou součástí Vašeho kosmetického kufříku. Vybírat můžete z několika barevných kombinací a sladit či zvýraznit tak svůj makeu-up s outfitem.

Použití:
Aplikujte oční stíny pomocí praktického aplikátoru. Světlejší odstín naneste na celé oční víčko. Tmavší odstíny naneste do oblouku a vnějšího kouktu oka. Stíny nanášejte v opakovaných vrstvách a opatrně rozetřete okraje. Stínujte barvy od nejsvětlejší k barvě nejtmavší. Dbejte na to, aby barvy plynule přecházely z jedné do druhé.

Tip:
Oční stíny by měly podpořit tvar i barvu Vašich očí. Používání shodné barvy v barvě očí, je diskrétní, jemné. Používání kontrastní barvy je odvážné a zvýrazní barvu Vašich očí.

 

ZA SUPER CENU!!!

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud mne po vyhrání mé aukce nebudete kontaktovat jako první, ozvu se Vám do 48 hodin, abychom mohli obchůdek dokončit. Pokud se mi do 10 dnů neozvete zpět, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

Platbu očekávám do 7 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399737206 jako závadnou?
Titulek nabídky: STÍNY AVON LIMIT. ED. SMOKE A MIRRORS-SUPER CENA!