Archiv obsahuje nabídek

ÚŽASNÁ,ČISTÍCÍ PĚNA AVON ANEW AQUA YOUTH ! BOMBA !

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 14. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 13x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2391073929  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

Dobrý den!

 

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

 

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám luxusní, velmi exkluzivní, čistící pěnu od AVON - jedinečnou NOVINKU hydratační čistící pěnu ANEW AQUA YOUTH  - vhodný pro všechny milé dámy jakékoli věkové kategorie, pro jejich krásně vyčištěnou a hydratovanou pleť. Čistící pěna Anew Aqua Youth je naprostou NOVINKOU roku 2011 od Avonu a patří mezi luxusní, působivou řadu kosmetiky Anew, která je vlajkovou lodí Avonu v péči o pleť. TUHLE ŘADU VELMI DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ EXKLUZIVNÍ, PERFEKTNÍ KVALITU BEZ KOMPROMISŮ !!! Každý problém pleti je v řadou Anew a Anew clinical řešitelný, na každý problémek má Avon jasnou odpověď. Čistící pěna je nová, nepoužitá o obsahu 125ml -  velké, plné balení v praktické tubě!!! Za neuvěřitelnou cenu !! Nebudete na ni čekat - odesílám okamžitě !!!

Péče o pleť Anew Aqua Youth zdvojnásobuje úroveň hydratace pleti a tím uchovává její mladistvý vzhled. Ve výzkumných laboratořích Avonu vědci vyvinuli novou technologii H2O Power, která seskupuje vodu v kožních buňkách a tím pomáhá chránit pleť před negativními vlivy vnějšího prostředí. Běžné hydratační výrobky hydratují jen vrchní vrstvu pokožky, ale nedokáží zadržovat vodu uvnitř pleťových buněk. Technologie H2O Power je navržena tak, aby uchovávala optimální úroveň hydratace uvnitř pleťových buněk. Díky tomu mohou buňky správně pracovat a jsou chráněné vůči nepříznivým vlivům životního prostředí.

Jak poznám, že moje pleť vyžaduje hydrataci ?
Jedním z nejvíce viditelných příznaků dyhdrované pleti je její loupání. Nízká úroveň hydratace má však za následek také napjatou pleť, její mdlý tón, nebo dokonce vznik drobných vrásek. Pouhým okem však lze pozorovat jen epidermis, ve které se nachází jen 20% celkoévho objemu vody, obsaženého v pokožce. Zbytek vody se skrývá v hlubších vrstvách pleti.

Co způsobuje vysušení pleti ?
Na úroveň hydratace pleti má velký vliv klimatizace, opalování, pobyt ve vytápěných místnostech, nedostatek tekutin, věk a genetické predispozice.

Mám pleť hydratovat i v zimě ?
Hydratace pleti je v zimě obzvláště důležitá, protože trávíme mnoho času ve vytápěných místnostech. Na hydratovanou pleť navíc nemají nízké venkovní teploty negativní vliv. Doporučujeme používat navíc speciální ochranné krémy určené na zimu, které na pleti vytvářejí ochrannou vrstvu. Proč ? Protože výrobky Aqua Youth opravdu pouze hydratují. Což je pro delší pobyt na mrazivém zimním vzduchu málo a kromě ochranné mastnější vrstvy bude pleti chybět i ochranný faktor proti slunečnímu záření (což platí i pro léto).

Čisticí pěna má krémové pěnové složení a důkladně odstraňuje nečistoty a make-up. Zanechává pleť hydratovanou a osvěženou. Je vhodná i pro citlivou pleť, je hypoalergenní. Dehydratovaná pleť ztrácí svou zářivost, pružnost a odolnost a je náchylnější k předčasnému vzniku vrásek. Tyto známky stárnutí se mohou projevit v každém věku, a proto je důležité pleť důkladně hydratovat - bez ohledu na věk!

Účinky:
odstraňuje nečistoty a make-up,
zanechává pleť hydratovanou a osvěženou.

Výhody:
krémově pěnové složení,
vhodný i pro citlivou pleť,
minimalizuje alergické reakce.

Použití: Na mokrý, vodou opláchnutý obličej, naneste přiměřené množství přípravku a krouživým pohybem lehce napěňte. Poté důkladně opláchněte vodou.

ZA SUPER CENU!!!

 

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

 

Pokud se mi do 10 dnů neozvete, zboží vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

 

 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

 

Komentáře

 

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2391073929 jako závadnou?
Titulek nabídky: ÚŽASNÁ,ČISTÍCÍ PĚNA AVON ANEW AQUA YOUTH ! BOMBA !