Archiv obsahuje nabídek

Vesna Polštář Anti-aging z líné pěny 48x48 cm anat

Cena

700,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. prosince 2015
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 5658074770  |  Nahlásit závadný obsah

Rozbalený,požívaný 3 dny - záruka 2 roky od zakoupení. Lehce poškozená přebalová krabice.
Jedinečný polštář pro všechny polohy spánku. Děsí vás zvláštní tvar kříže? Právě tenhle divný tvar, který ani nepřipomíná polštář, umožňuje pohodlný spánek v jakékoliv poloze. Ať jste na břiše, na boku nebo na zádech, báječně si odpočinete a probudíte se s pocitem, jako byste usnuli u maséra, který o vás celou noc pečoval.


Anatomický polštář antiaging je vyroben z tzv. líné pěny. Působením tělesného tepla měkne a dokonale se přizpůsobuje tvaru těla. Líná pěna má báječnou schopnost příjemně uvolnit svaly. Díky jejím vlastnostem je v každé poloze hmotnost vaší hlavy rovnoměrně rozložena. Nevzniká zvýšený tlak na konkrétní body, který by zabraňoval prokrvení svalů a pokožky.
Tvar kříže je neuvěřitelně pohodlný. Můžete se v noci převalovat, jak chcete a hlavu budete mít vždy v optimální poloze.

Na zádech vám krk zapadne do výkroje a hlavu vám podepře měkký střed polštáře. Ramena zůstávají na matraci. Na boku máte rameno ve výkroji a na břiše si ramena opřete o konce kříže. Výkroj sníží tlak na krk a umožní vám volně dýchat.

Polštář z líné pěny antiaging se stará o vaše zdraví i krásu. Potah je obohacen vitamínem E, jojobovým olejem a Aloe Vera, které zpomalují stárnutí pokožky. Abyste se každé ráno probudili krásnější.

Materiálové složení potahu: 65 % polyester, 35 % viskóza
Jádro polštáře: viscoelastická pěna
Doporučená teplota praní potahu: 40 °C

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 5658074770 jako závadnou?
Titulek nabídky: Vesna Polštář Anti-aging z líné pěny 48x48 cm anat