Archiv obsahuje nabídek

Vitamin E Evit 600 por.cps.mol.50x600ut

Cena

239,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 10x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2430316894  |  Nahlásit závadný obsah

LÉKÁRNA ONLINEObchodní podmínkyKontaktNaše nabídkaO programu Aukro+

O nás

Lékárna SAMOLÉČENÍ je první online internetová lékárna na serveru Aukro.cz. Lékárna je registrována Státním ústavem pro kontrolu léčiv pro zásilkový výdej volně prodejných léčivých přípravků. Podléhá přísné kontrole státní orgánů a všechny dodávané léčivé přípravky jsou určeny výhradně pro český trh.

Zázemí lékárny tvoří lékárna Aesculap v Brně, která též z lékárny v Brně vykonává vlastní distribuci objednaného zboží podle zásad správné lékárenské praxe. 

Ověřit lékárnu u Státního ústavu pro kontrolu léčiv

 


Přípravek je určen k prevenci a při nedostatku vitaminu E v těle.


SÚKL kód: 0015871

ATC skupina: A11HA03 - Tokoferol alfa (vitamin E)

Léčivý přípravek. Před použitím si důkladně přečtěte příbalovou informaci.


Výrobce

R.P. Scherer GmbH, Eberbach, Německo

Složení

1 měkká tobolka obsahuje:Léčivá látka: olei vegetabilis destillatum 596 mg, odp. tocoferolum alfa RRR 400 mg (odp. 600 I.U.).Pomocné látky: čištěný sojový olej, želatina, glycerol 85%, nekrystalovatelný sorbitol.

Indikační skupina

Vitamin.

Nežádoucí účinky

Při užívání vysokých dávek vitaminu E se mohou v ojedinělých případech vyskytnout potíže žaludečně - střevního traktu (např. nevolnost, průjem).

Při dlouhodobém užívání vysokých dávek vitaminu E může dojít k poklesu hladiny hormonu štítné žlázy v krvi.

V případě výskytu neobvyklých reakcí, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, kontaktujte Vašeho lékaře.

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, k podpůrné léčbě se doporučuje užívat 1-2 tobolky VITAMIN E EVIT 600 (nebo 2-4 tobolky VITAMIN E EVIT 200) denně po jídle, spolknout nerozkousanou tobolku a zapít dostatkem tekutiny. Při dlouhodobém užívání se poraďte s lékařem. Dávkování u dětí od 3 let, v těhotenství a během kojení určí pouze lékař. K preventivnímu užívání, pokud lékař neurčí jinak, se doporučuje užívat VITAMIN E EVIT 200 v denních dávkách 1-2 tobolky.

Upozornění

Při případných potížích po předávkování nebo při náhodném užití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.

Tento léčivý přípravek obsahuje sójový olej. Jestliže jste alergičtí na arašídy nebo sóju neužívejte tento léčivý přípravek.

Uchovávání

VITAMIN E EVIT 600 uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Varování

Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu ('EXP').Přípravek musí být uchováván mimo dosah a dohled dětí.

Interakce

Které jiné léky ovlivňují účinek vitaminu E?Účinek vitaminu E může být snížen při současném užívání přípravků obsahujících železo. V tomto případě se doporučuje užívat VITAMIN E EVIT 600 za 1-2 hodiny po požití přípravku se železem.

Současné užívání vitaminu E může snížit účinek následujících účinných látek:Potlačení srážení krve účinnými látkami ze skupiny vitamin-K-antagonistů (fenprokumon, warfarin, dikumarol) může být při současném užívání vitaminu E zesíleno. Proto je nutné srážlivost krve pečlivě kontrolovat.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2430316894 jako závadnou?
Titulek nabídky: Vitamin E Evit 600 por.cps.mol.50x600ut