Archiv obsahuje nabídek

XLoop sportovní brýle z USA-akční předsezónní ceny

Cena

349,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2406250361  |  Nahlásit závadný obsah

Nové kvalitní sportovní XLoop brýle s UV filtrem z USA . 

Nové barevné varianty tohoto modelu.

Pokud máte zájem o jinou barevnou variantu podívejte se prosím na naše další aukce

Brýle jsou zcela nové, dovezené z USA Brýle jsou certifikovány a jsou v souladu s evropskými a americkými normami. Splňují kritéria o ochraně z hlediska UVA a UVB záření - faktor 400 (dle norem norem CE -- Evropské nařízení, EN1863:1997). Polykarbonátové čočky jsou vyrobené z termoplastického materiálu, který je flexibilní, lehký a přitom velmi odolný. Materiál použitý na čočkách je v současné době jedním z nejlepších materiálů z hlediska ochrany proti UV záření. Zaručuje 100 % ochranu proti UVA i UVB záření.Tento materiál má vysokou nárazovou odolnost . Brýle jsou proto vhodné pro jakoukoli příležitost, pro rekreaci i aktivní sport.Obroučky brýlí jsou z velmi odolného karbon-nylonového materiálu.Obroučky mají flexibilní části, které umožňují ohebnost a přitom zachovávají pevnost a odolnost.

V případě zájmu o další  foto se prosím podívejte i na mé ostatní aukce,nebo mě mě prosím kontaktujte 777944339 yzfd@seznam.cz Pokud máte zájem o jinou barevnou variantu napište rádi ji zařadíme do našich aukcí!!!

 

Zboží skladem !!! Zboží odesíláme max do 2 dnů od přijetí platby na účet, Platíte poštovné max 1x u více předmětů !!! Od 3ks brýlí u platby převodem na účet poštovné zdarma,U 5ks brýlí +1ks zdarma dle Vašeho výběru ve stejné cenové hladině

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2406250361 jako závadnou?
Titulek nabídky: XLoop sportovní brýle z USA-akční předsezónní ceny