Archiv obsahuje nabídek

Zazáříte s 24k zlatem!! STÍNY GOLDEN SPLENDOUR

Cena

127,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. září 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 26x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399736981  |  Nahlásit závadný obsah

Dobrý den!

Srdečně Vás vítám na mých aukcích :o)

Platné instrukce týkající se platby Vám přijdou ve výherním e-mailu od Aukra, čtěte pozorně!

Preferuji platbu předem na účet, který obdržíte v automatické zprávě z aukra.

Mrkněte na mé další aukce, kdyby Vás něco zaujalo, ušetříte na poštovném :o)

 

Prodávám nesporně jedny z nejlepších, nejkrásnějších a nejkvalitnějších stínů od Avonu - OČNÍ STÍNY QUATRO - odstín Golden Splendor, viz. 1.obr. a 2obr. níže. Stíny jsou NOVINKOU ROKU 2011, a patří mezi luxusní, limitovanou kolekci s částečky 24karátového zlata. Stíny mají pokaždé 4 vyladěné barvičky, které do sebe skvěle zapadají a kouzelně vytvoří nadhernou sladěnost na Vašich očích. Stíny jsou nové nepoužité, se zrcátkem a aplikátorem. Za báječnou cenu !!! Mám na výběr témeř všechny odstíny - pouze do vyprodání zásob !!! NEVÁHEJTE A NAKUPUJTE ZA BOMBA CENU!!!!

Zlaté oční stíny Golden Splendour od Avonu přináší krásné barvy s částečkami pravého zlata a s hedvábně jemným složením, které pokryje vaše víčka zlatým třpytem. Vaše oči budou rozzářené a získají neobyčejnou hloubku. Tyto krásné intenzivní barvy vydrží až 12 hodin.

Nové stíny Quatro od Avonu dodávají očím dlouhotrvající a sytou barvu díky složení bohatšímu na barevné pigmenty. Sytost barvy je důležitá pro dokonalý vzhled make-upu, což stíny s lehkým krémovým složením poskytují. Nové praktické balení přináší vypouklý tvar stínů pro rychlejší použití, větší, lepší štěteček a větší zrcátko.

Oční stíny Quatro - barevně sladěné čtyři oční stíny, s kterými můžete vykouzlit podmanivý, rozzářený i jemný pohled očí. Jemné, práškové oční stíny s aplikátorem a zrcátkem, se stanou nezbytnou součástí Vašeho kosmetického kufříku. Vybírat můžete z několika barevných kombinací a sladit či zvýraznit tak svůj makeu-up s outfitem.

Použití:
Aplikujte oční stíny pomocí praktického aplikátoru. Světlejší odstín naneste na celé oční víčko. Tmavší odstíny naneste do oblouku a vnějšího kouktu oka. Stíny nanášejte v opakovaných vrstvách a opatrně rozetřete okraje. Stínujte barvy od nejsvětlejší k barvě nejtmavší. Dbejte na to, aby barvy plynule přecházely z jedné do druhé.

Tip:
Oční stíny by měly podpořit tvar i barvu Vašich očí. Používání shodné barvy v barvě očí, je diskrétní, jemné. Používání kontrastní barvy je odvážné a zvýrazní barvu Vašich očí.

ZA SUPER CENU!!!

 

 

 

 

Přihazujte pouze, máte-li o zboží skutečně zájem. Každý příhoz je závazný!

Pokud mne po vyhrání mé aukce nebudete kontaktovat jako první, nebo pokud se mi do 10 dnů neozvete, aukci vystavuji znovu a žádám zpět provizi a vyvození důsledků nechávám na zprostředkovateli aukcí.

AVON je celosvětově vedoucí společnost přímého prodeje v oblasti kosmetiky - je špičkou i v oblasti vývoje nových technologií. Své výrobky prodává AVON ve více než 100 zemích světa a ročně je vytištěno 600 miliónů katalogů v 25 světových jazycích. Na českém trhu působí již od roku 1991. Oddělení výzkumu a vývoje AVON - SKIN CARE LABORATORIES v New Yorku každoročně vyvine a otestuje 600 výrobků. Mezi přední světové kosmetické firmy zařazuje AVON i více než 80 patentů. Tato internetová stránka není oficiální stránkou společnosti AVON Cosmetics, spol. s r.o. Žádné výrobky značky AVON nejsou testované na zvířatech. Výtěžky z prodeje některých produktů od AVONu pomáhají bojovat proti rakovině prsu a domácímu násilí.

 

Platbu očekávám do 10 dnů. Pokud potřebujete více času na zaplacení, neváhejte, napište, počkám! :o)

Komunikace je na prvním místě. V případě jakéhokoliv problému či dotazu mě neváhejte kontaktovat. Budu se Vám snažit odpovědět v co nejkratší době (obvykle do 1 dne).

 

Komentáře

1. Komentář je pro mě velmi důležitý a píšu ho hned po uděleni Vašeho – tím je mi jasné, že naše transakce byla úspešně dokončena.

2. Pokud by vznikli nějaké nepříjemnosti, tak před udělením negativního komentáře, mě prosím kontaktujte

– vše se dá rozumě vysvětlit, problémy vyřešit a urovnat ke spokojenosti všech. Děkuji.

 

Pokud chcete dostávat neustále novinky o mých aukcích, můžete si mě přidat ke svým oblíbeným prodejcům!

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399736981 jako závadnou?
Titulek nabídky: Zazáříte s 24k zlatem!! STÍNY GOLDEN SPLENDOUR