Archiv obsahuje nabídek

Zázračná síla čokolády Cal Oreyová

Cena

150,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 7x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2399555402  |  Nahlásit závadný obsah

Věděli jste, že „potrava bohů“ – čokoláda posiluje imunitní systém, snižuje riziko oběhových a nádorových onemocnění, cukrovky, obezity, zkvalitňuje život, obsahuje antioxidanty a velké množství látek působících na naši psychiku?


knihaSeznamte se s historií čokolády, jejím použití pro zdraví, v kosmetice i kuchyni. Navíc můžete vyzkoušet desítky receptů a pětidenní stravovací plán s čokoládovými pokrmy. Zkrátka a dobře: I zakázané ovoce se může stát lékem!


K seznamu zdravých potravin si pod kapustičky, celer a špenát připište také čokoládu. Je to antioxidant, pomáhá ředit krev podobně jako acylpyrin, zvyšuje množství dobrého HDL cholesterolu a snižuje špatný LDL cholesterol, zpomaluje nádorové bujení.


Čokoládu potřebujete každý den. Čím je čokoláda tmavší, tím obsahuje více kakaa a tím je lepší. A toto se týká především vlivu čokolády na srdce. Také diabetici mají důvod, proč se z hořké čokolády radovat - poměr kakaa a jiných přísad funguje jako vahadlo, čili čím více kakaa, tím méně cukru. A to je dobrá zpráva pro každého, kdo musí minimalizovat výkyvy hladiny inzulinu v krvi.


Obsah:


Ořechy a čokoláda 
Snoubení vína a čokolády 
Kakao a dlouhověkost 
Léčba čokoládou 
Čokoládová krása aneb Čokoláda v kosmetice 
Výrobci čokolády, degustace a exkurze, muzea čokolády 
Radost vaření s čokoládou

 

PC 249 Kč 

V případě, že vyhrajete více aukcí, poštovné platíte vždy pouze jedno  ze všech aukcí. Pokud celková hmotnost nebo objem překročí udanou cenu poštovného u jedné aukce, bude k poštovnému připočtena přiměřená částka dle ceníku České pošty.

 

 

 

 

 

 

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2399555402 jako závadnou?
Titulek nabídky: Zázračná síla čokolády Cal Oreyová