Archiv obsahuje nabídek

Zlatá Bula Sicilská - Předplatné zlaté mince-PROOF

Cena

6 650,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22. srpna 2012
  • Nabídka byla zobrazena: 178x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2395252900  |  Nahlásit závadný obsah

Předplatné zlaté pamětní mince
v nominální hodnotě 10 000 Kč
"Zlatá Bula Sicilská"
vydané ČNB dle emisního plánu 26.09.2012 v provedení PROOF


Co zakoupením předplatného získáte?


Odběrní poukaz na zlatou
pamětní minci vydanou ČNB za nákupní (emisní) cenu ČNB. ČNB (Česká Národní Banka) vydává mince z drahých kovů a prodává je pouze smluvním partnerům z řad obchodníků. Tato cena je zveřejňovaná na stránkách ČNB vždy na období dvou měsíců a je vypočtena na základě metodiky ČNB reagující na cenu drahého kovu na světových trzích. Všichni obchodníci včetně České Mincovny a.s. odebírají mince za tuto cenu a prodávají je po přičtení své obchodní přirážky. Není tedy možné mince nakoupit levněji.

Příklad výpočtu ceny mince: Zlatou minci v nominální hodnotě 10 000 Kč by jste dle ceníku ČNB pro období 05-06/2012 koupili za 33 193,- Kč. (Minci v nominální hodnotě 5000 Kč "Renesanční most v Náměšti nad Oslavou dle tohoto ceníku ČNB prodává za 17 108,- Kč.) Celkem by Vás tedy mince v nominální hodnotě 10 000 Kč při stejných cenách vyšla na 33 193 + 6650, tedy na 39 843,- Kč. Mince je však již u obchodníků vyprodána a proto ji nelze objednat.

Neváhejte, zajistěte si minci včas a nekupujte ji pak zbytečně dráž!


Garanci dodání mince - na základě výhry v aukci Vám pošleme písemnou garanci - smlouvu, v níž se zavazujeme mince dodat. Nemusíte se tedy obávat, že pokud bude o minci mimořádný zájem a její cena bude raketově stoupat, že se na Vás nedostane. Předplatné nabízíme pouze na takové množství mincí, které máme na základě písemných smluv zajištěné přímo u ČNB. Vy tedy máte mince smluvně zajištěny u nás a my u ČNB.


Neskládáte žádnou zálohu
.


Nemusíte nic hlídat, o nic se starat a nemusíte mít strach, že nějakou minci propásnete.
Pravidelně Vás budeme emailem informovat a vydávaných mincích a v čas Vás informovat o termínech a možnostech odběru.


Jak to funguje?
Po zakoupení předplatného obratem od nás obdržíte smlouvu - garanci dodání mincí. Pak již jen čekáte na e-mail s informací kdy a za kolik je minci možno vyzvednout. V tomto informačním emailu, který posíláme před vydáním každé mince bude uvedena informace o emisní (nákupní) ceně mince, termínu odběru z ČNB a nabídka termínů, kdy
a jak je možno mince odebrat. Mince je nutné převzít do jednoho měsíce od odběru mince z ČNB a to buď osobně v pracovní dny u metra Chodov v Praze nebo prostřednictvím České Pošty. Preferujete-li osobní odběr, zvolíte
termín osobní návštěvy a mince si osobně převezmete a za mince zaplatíte hotově při odběru. Pokud zvolíte zaslání poštou, po obdržení informačního e-mailu, pošlete na bankovní účet uvedený ve smlouvě částku navýšenou o poštovné viz níže. Mince Vám bude do pěti pracovních dnů ode dne připsání částky na účet poslána pečlivě zabalená a odpovídajícím způsobem pojištěná.


Jaká je výše poštovného, pokud zvolím zaslání poštou?

70 Kč je-li hodnota mincí do 30 tisíc korun, nebo 90 Kč je-li hodnota vyšší. Zásilku zasíláme jako cenné psaní ve speciální obálce pojištěné na plnou cenu zasílaných mincí. Předplatíte-li si více mincí, platíte jen jedno poštovné na jednu zásilku. (Tyto ceny jsou kalkulovány na základě ceníku České Pošty a.s.. Dojde-li ke zdražení ceny poštovného, tato změna se promítne i do našich cen.)


Musím mince odebrat?

Ne. Na odběr mincí nevybíráme žádnou zálohu a ani Vás smluvně nezavazujeme mince odebrat - z Vaší strany žádné závazky. Pokud minci neodeberete do jednoho měsíce ode dne odběru z ČNB, minci nabídneme dalšímu zájemci. Pro Vás neodebrání mince neznamená žádnou sankci. Zakoupením předplatného jste získali smluvní nárok na odběr mince, který je z naší strany garantovaný, ale Vy ho nemusíte využít. Je pouze na Vás, zda mince odeberete či nikoliv.


Co udělat, chci-li např. od každé vydané mince 3x provedení PROOF a 2x provedení BK?
Kupte na aukru 5x předplatné a na základě zaslané e-mailové výzvy upřesněte, že 3x v provedení PROOF a 2x v provedení BK. Předplatné mincí v provedení PROOF i BK prodáváme za stejnou cenu.


Co mám udělat, když budu s předplatným spokojen a budu chtít mince i v dalších letech?

Např. zase na aukru koupit předplatné na další rok.


Co je součástí dodávky mince?
Každá mince je v ochranné plastové bublině (kapsli), která nebyla nikdy otevřena. (Mince odebíráme přímo z ČNB a ochranné kapsle neotevíráme). Ke každé minci je dodána katalogová karta, tzv. certifikát a etuje - plastová krabička.

Právě na Aukru - doporučeno

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2395252900 jako závadnou?
Titulek nabídky: Zlatá Bula Sicilská - Předplatné zlaté mince-PROOF